Svíčky a mýdla z Jičína

Látkové didaktické knížky

Quiet book - Развивающая книжка - Látková didaktická knížka je nejlepší hračka pro Vaše dítko, která zajistí nejen zábavu na spoustu času, ale také pomůže připravit Vaše ratolesti do školky i školy. Je zaměřena na rozvíjení jemné motoriky, logického myšlení, rozpoznávání barev, tvarů, čísel, písmenek a získávání zručnosti při nejrůznějších způsobech zapínání a úvazů. Každá stránka je zaměřena na konkrétní zadání a má dějový obsah.

Každá knížka je originál. Knížky vyrábím na zakázku, podle dopředu domluveného způsobu provedení a náročnosti. Zde si do objednávky vyberte stránky, které Vás zaujaly, a následně se s Vámi telefonicky spojím a vše spolu probereme. Domluvíme náročnost, pro koho je knížka určena, případně uvedení jména na titulní stránku,… Lze vyrobit i jiné stránky, které v nabídce nejsou a které byste ve své knížce rádi měli.

Všechny stránky knížky lze vyjmout, vyměnit, nahradit, doplnit a hlavně jednotlivě vyprat. Ke každé knížce dostanete zdarma dárkovou látkovou tašku, která slouží jako ochranný obal a je barevně sladěna s knížkou.

Rozměr stránek knížky je 21 x 25 cm.


Quiet book. Geometrie (1 str.)

Quiet book. Geometrie (1 str.)


Vaše cena: 300 Kč
 koupit 
Max: 10

Quiet book. Hodiny (1 str.)

Quiet book. Hodiny (1 str.)


Vaše cena: 300 Kč
 koupit 
Max: 10

Quiet book. Moře (1 str.)

Quiet book. Moře (1 str.)


Vaše cena: 300 Kč
 koupit 
Max: 10


Copyright © 2010 - 2017 Svíčky a mýdla z Jičína.     Developed by Ing. Petr Švec     Valid XHTML 1.0 + CSS